22 April 2021

Екологічно чиста фарба без запаху Element | Відео

Розвиток ринку лакофарбових матеріалів сприяв тому, що фарба без запаху для внутрішніх робіт перестала сприйматися як щось екзотичне, заради чого доводиться жертвувати якістю та обмежувати спектр доступних кольорів.

Екологічно чиста фарба без запаху Element | Відео

Сучасна фарба для стін на водній основі Element забезпечує відмінне покриття, яскраві кольори, довговічність та стійкість до стирання, не маючи при цьому неприємного запаху та шкідливого випаровування.

Фарби Елемент складаються з чотирьох основних компонентів:

  • розчинник,
  • наповнювач,
  • додаткові наповнювачі,
  • сполучні компоненти.

 

Воднодисперсійна фарба виробництва Element виготовляється на основі очищеної води питної якості. Таким чином виключається найбільш негативний чинник — шкідливі для здоров’я розчинники на хімічній основі.

Пігмент, що відповідає за колір – діоксид титану, є харчовим барвником. Діоксид титану входить до складу багатьох звичних харчових продуктів білого кольору: зефір, сухе молоко, сири, морозиво, жуйна гумка.

Покривність матеріалу забезпечує наповнювач – в даному випадку це карбонат кальцію, матеріал мінерального походження, що має дуже широкий спектр застосування: при виробництві сирів, рафінованого цукру, зубної пасти, паперу, скла, фарб та шпаклівок.

Додаткові наповнювачі, що підвищують в’язкість, це, по суті, консерванти для гарного зберігання фарби, а також піногасники та диспергатори. Крім того, щоб забезпечити рівномірне розподілення фарби по поверхні, застосовують загусники. Наприклад, фарба для стін акрилова Element має в складі натуральну целюлозу — це подрібнене в мілкий пил дерево, що допомагає покращити в'язкість матеріалу та полегшити його нанесення.

Сполучні при висиханні утворюють мінімальну кількість летючих органічних сполук. Це можуть бути акрилові, стирол-акрилові сполучні, а та сполучні на основі вініл-ацетату. Окрім безпеки дані сполучні майже не мають характерного запаху.

Лакофарбові вироби Елемент містять мінімальну кількість летючих органічних сполук і можуть цілком безпечно використовуватись в жилих приміщеннях і в дитячих закладах.

Поділитися
Надiслати
Запинити

Інші поради

Будь-ласка, заповніть форму і натисніть кнопку «Відправити»

Дякуємо!

Ваши данные приняты