24 September 2021

Як вибрати фарбу для стін що миється

Можливість прибирання або чищення - неодмінна частина будь-якого проєкту декорування, тому в приміщеннях, особливо схильних до забруднень, використовується спеціальна фарба для стін - що миється.

Як вибрати фарбу для стін що миється

Це потрібно враховувати вже на етапі планування ремонту і правильно обрати фарбу для стін - що миється порошками, гелями, піною та іншими засобами для видалення плям і складних забруднень. 

Чому варто віддати перевагу фарбам, що миються

Ми регулярно миємо підлогу і пилотяжимо підлогові килимові покриття, але, не варто забувати, що стіни так само потребують прибирання. Підтримувати чистоту стін так само важливо, як і чистити інші домашні поверхні, адже кожен день люди стосуються їх поверхонь руками, вдихають повітря з пилом, який накопичився на стінах. Крім того, через забруднення поверхня набуває тьмяного і неохайного вигляду. Щоб зберегти стан свіжопофарбованих, стіни слід за потреби протирати, а іноді й мити з мийними засобами.

Пофарбовані стіни накопичують бруд не так інтенсивно, як підлога, але з часом і на них збирається помітна кількість пилу, жиру, кіптяви та плям різного походження. Особливо це помітно в місцях з інтенсивним рухом.

Планувати миття пофарбованих стін потрібно вже на етапі вибору лакофарбового матеріалу. Перш за все це повинна бути фарба для вологих приміщень, оскільки найбільш інтенсивні забруднення зустрічаються в приміщеннях з підвищеною вологістю: кухнях і ванних кімнатах.

До того ж проводити вологе очищення стін з використанням мийних засобів можна тільки на поверхні, стійкої до впливу вологи. Крім того, мийна фарба для кухні також може використовуватися і в дитячій, і в передпокої, і в будь-якому іншому приміщенні з інтенсивною експлуатацією та схильністю до сильних і жирних забруднень.

PROFICLEAN - фарба для стін у ванній і кухні з шовковистим ефектом

✅ Основна відмінність шовковисто-матової фарби Element Pro Proficlean - підвищена зносостійкість, здатність переносити велику кількість циклів механічної вологого прибирання, причому, не просто протирання вологою губкою, як в бюджетних аналогах, а повноцінного митися із застосуванням мийних засобів.

✅ Це водоемульсійна фарба: мийна, призначена для фарбування стін і стель всередині приміщень. Proficlean випускається на водній основі й має слабковиражений приємний запах.

✅ Фарба випускається в базовому білому кольорі, але може бути затоновані в будь-який з доступних кольорів.

✅ Вона швидко сохне і відрізняється шовковисто-матовою текстурою, що робить можливим її застосування на поверхнях, які потребують маскування незначних вад і нерівностей.

✅ На відміну від глянцевої фарби, яка підкреслює найменші недоліки стіни, текстура Proficlean їх приховує або робить малопомітними. Таким чином фарбування стін на кухні може бути виконано з мінімальними витратами на підготовчі роботи, що дозволяє заощадити не тільки час.

Поділитися
Надiслати
Запинити

Інші поради

Будь-ласка, заповніть форму і натисніть кнопку «Відправити»

Дякуємо!

Ваши данные приняты