25 February 2021

Фарба по металу 3 в 1 - як вибрати, де застосовується

Вироби з металу здатні помітно змінити приміщення, надавши йому особливого шарму. Це можуть бути поруччя і радіатори, садові та гаражні ворота, елементи меблів та суто декоративні предмети, як то свічники або кашпо.

Фарба по металу 3 в 1 - як вибрати, де застосовується

При цьому потрібно враховувати, що метал може як облагородити інтер'єр, так і безнадійно його зіпсувати, якщо його неправильно доглядати та обслуговувати. Крім того вироби з металу з часом стають схильними до ір. Таким чином можна повернути до життя багато втратили вигляд предметів.

Поєднати дві найважливіших вимоги по пристойності та захисту від іржі допоможе продукція групи Елемент, призначена для фарбування по металу.

Що таке ґрунт-емаль «3 в 1» по іржі

Антикорозійний засіб «3 в 1» являє собою одночасно нейтралізатор іржі, ґрунтовку і фінішну емаль. Ця фарба споживачеві відома під різними назвами:

  • ґрунт-емаль «3 в 1» по іржі,
  • фарба по металу «3 в 1»,
  • фарба по іржі.

Однак всі ці назви належать до одного виду продукції, який надійно захищає метал від корозії, може наноситися безпосередньо на іржу, запобігає розвитку підплівкової корозії, надає металу шляхетний блиск і пристойний вигляд.

Коли потрібно вибирати фарбу по іржі

Якщо ви збираєтеся освіжити приміщення і нанести нову фарбу на предмети з металу, то може виявитися, що на них з'явилися ознаки корозії. Деякі ділянки, на перший погляд, можуть навіть виглядати досить гнітюче. Однак це не завжди означає, що такий предмет потрібно замінити. Якісна фарба по іржі допоможе зупинити корозійний процес і продовжити термін експлуатації на довгі роки.

Переваги фарби по металу «3 в 1»

З основних переваг фарб «3 в 1» по металу можна назвати зручність при проведенні фарбувальних робіт, що дає можливість скоротити час, що витрачається на підготовчі роботи. Замість стомливої зачистки поверхні та видалення найдрібніших частинок іржі можна відразу приступати до фарбування.

Крім того, слід зазначити високі захисні властивості емалей «3 в 1» і скорочення часу малярних робіт. 

Як фарбувати фарбою «3 в 1» 

Поверхня, що фарбується, повинна бути чистою і сухою, з неї слід видалити пил, бруд і фарбу, що відшаровується. Перед фарбуванням ділянки з зачищеною фарбою слід відшліфувати до рівномірного розтушовування, потім ще раз очистити та знежирити поверхню.

Нанесіть ґрунт-емаль «3 в 1» по іржі тонким шаром щіткою, валиком або розпилювачем. Після повного висихання нанести ще один шар. Якщо в тому є потреба, можна нанести ще й третій шар. Важливо уникати дуже жирного нанесення фарби, щоб не з’явились патьоки і кралі.

 

Поділитися
Надiслати
Запинити

Інші поради

Будь-ласка, заповніть форму і натисніть кнопку «Відправити»

Дякуємо!

Ваши данные приняты