27 January 2021

Головні кольори в інтер'єрі 2021

Загальна тема тенденцій в кольорах інтер'єру 2021 року - створення простору, де можна розслабитися, зарядитися енергією та відчути себе комфортно.

Головні кольори в інтер'єрі 2021

У цьому році актуальна гамма теплих, заспокійливих відтінків: від м'яких пастельних до безтурботних блакитних та сірих - вони допомагають створити спокійну основу, на якій і вибудовується загальна концепція інтер'єру. 

Однак існує ще й тенденція до більш яскравих відтінків. Поєднання спокійних тонів з яскравим колірним акцентом додасть приміщенню індивідуальність та особливий шарм.

Колір року за версією Pantone: абсолютний сірий та сонячний жовтий

У 2021 Інститут кольору Pantone (США ) вибрав не один, а два кольори року: нейтральний сірий Ultimate Grey та сяючий жовтий Illuminating. Колаборація цих двох відтінків дає одночасне відчуття надійності та наснаги, а також поєднує послання сили й м'якості. 

Практичний і стійкий, але водночас теплий і оптимістичний, союз PANTONE Ultimate Grey та PANTONE Illuminating надасть вашому інтер'єру заряд сили та позитиву.

photos: deVOL, Lina Östling & Matthew Williams

photos: deVOL, Lina Östling & Matthew Williams

Три кольори року від PPG

Палітра року за версією американського виробника фарб PPG призначена для людини, яка хоче повністю зануритися в усвідомленість і зміну пріоритетів. PPG демонструє природні відтінки з нотками ностальгічної нейтральності. У них відчувається оптимізм й співпереживання.

Кольорове тріо теплого бежевого, кипарисового та туманної акви підкреслює витончену вишуканість кожного з них окремо, а в сукупності дає відчуття добробуту.

Теплий бежевий - затишний і нейтральний відтінок бежевого як протиотрута епосі прохолодних сірих тонів.

Теплий бежевий - затишний і нейтральний відтінок бежевого як протиотрута епосі прохолодних сірих тонів.

Кипарисовий - відтінок імбиру з нотками хурми заспокоює, заколисує, занурює в теплі обійми рідної домівки.

Туманна аква - акварельний блакитно-синій колір, забезпечує несподіване поєднання свіжості з іншими теплими тонами.

Колір року від Dulux: сміливий ґрунт

Фахівці міжнародного бренду Dulux вибрали кольором року Brave Ground  - відтінок сірого, що відтворює зв'язок з природою та простими речами.

Теплий, землистий тон дає відчуття стабільності та потенціалу. Крім того, він забезпечує надійну основу для цікавих інтер'єрних рішень й найсміливіших ідей. Його можна легко комбінувати з іншими відтінками, але особливо з Brave Ground гармоніюють нейтральні відтінки бордового, бежевого та блакитного.

Ці палітри добре доповнюють основний колір і можуть суттєво змінити інтер'єр.

 

Поділитися
Надiслати
Запинити

Інші поради

Будь-ласка, заповніть форму і натисніть кнопку «Відправити»

Дякуємо!

Ваши данные приняты