08 September 2021

ELEMENT ТВОГО УСПІХУ - РОБОТА В НАДІЙНІЙ КОМПАНІЇ ВЖЕ СЬОГОДНІ

Що таке успішна кар'єра? Це можливість мати гідний дохід, займаючись улюбленою справою. Не віриш? У нас достатньо аргументів і реальних історій успіху, щоб переконати тебе!

ELEMENT ТВОГО УСПІХУ - РОБОТА В НАДІЙНІЙ КОМПАНІЇ ВЖЕ СЬОГОДНІ

Що таке успішна кар'єра? Це можливість мати гідний дохід, займаючись улюбленою справою. Не віриш? У нас достатньо аргументів і реальних історій успіху, щоб переконати тебе!

В компанії ELEMENT Україна свою кар'єру більшість починали з посади консультанта в будівельному гіпермаркеті. Починаючи навіть без досвіду, наші теперішні колеги успішно адаптувалися і змогли стати затребуваними фахівцями в галузі лакофарбових і декоративних матеріалів.

Бренд ELEMENT твердо стоїть на ногах вже більше 12-ти років. За цей час нам вдалося створити «товарний портфель», з яким зручно працювати, а значить - легко продавати. Щоб підготувати тебе до успішних продажів, ми створили комфортну систему навчання.

Вона включає в себе:

1. Наставництво на робочому місці.

2. Самостійне вивчення курсів в системі дистанційного навчання.

3. «Школу новачків» (5-ти денна практика з головним технологом компанії).

Зручний і зрозумілий формат навчання - запорука знань, які можна застосувати на ділі. Ти згадаєш все, спілкуючись з клієнтом. І це головне! В рамках «Школи новачків» у тебе буде можливість побачити матеріали на власні очі, вивчити їх характеристики і основні переваги, освоїти первинні техніки нанесення ґрунтів, шпаклівок і штукатурок, фарб, емалей, декоративних покриттів. Ти зможеш відчути, наскільки багатогранні наші декори і як багато стилів можна реалізувати за їх допомогою. Продавати товар, в який закоханий сам - справжнє задоволення!

Консультанти, які починають самостійно робити зразки, а потім і перші об'єкти - кращі продавці. Такі фахівці швидко напрацьовують клієнтську базу, стають експертними в області будівельних і декоративних матеріалів. Як наслідок - отримують хороші продажі і бонуси.

Ну що? Ми переконали тебе? Тоді додай до всього зручний графік, який дозволить поєднувати дні роботи на маркеті і на об'єктах.

🙋 ТВІЙ ELEMENT УСПІХУ ЧЕКАЄ ТЕБЕ! Вперед! Обери тут свою нову роботу, яку ти любитимеш.

Або заповни форму на сайті, і ми тобі зателефоноємо!

 

Поділитися
Надiслати
Запинити

Інші новини

Будь-ласка, заповніть форму і натисніть кнопку «Відправити»

Дякуємо!

Ваши данные приняты