25 October 2021

Огляд декоративних перламутрових покриттів для інтер'єру

В останні кілька років декоративна штукатурка в інтер'єрі стала новим трендом, поступово відвойовуючи позиції у звичних настінних покриттів. Це сталося завдяки простоті нанесення, доступній ціні та широкій різноманітності матеріалів і технік нанесення.

Огляд декоративних перламутрових покриттів для інтер'єру

Внаслідок великої кількості різноманітних декоративних покриттів і технік їх нанесення, штукатурка дає широкий спектр можливостей в плані дизайну. Один і той же матеріал можна наносити в різних техніках і отримати абсолютно несхожі один на одного результати.

Декоративне покриття Velluto "ELEMENT DECOR"

Перламутрова текстура покриття VELUTTO "ELEMENT DECOR" завдяки наявності в складі металізованих частинок та внаслідок заломлення світла створює ефект, що переливається та відблискує. Velluto добре поєднується з різними стилями: від «Версаль» та «класичний» до «романтизм» та «вінтаж».

Приємна на дотик і неймовірно приваблива візуально штукатурка ELEMENT DECOR підходить під такі техніки нанесення та ефекти:

 • класика,
 • генуезький шовк,
 • малий хаос,
 • античний оксамит.

Каталог кольорів Velluto (Обираючи відтінок, враховуйте передачу кольорів вашого монітора)

Більше відео про декоративне покриття VELUTTO диіться тут

Декоративне покриття ENIGMA "ELEMENT DECOR"

Перламутровий пил, що входить до складу декоративного покриття Enigma, дозволяє додати приміщенню м'яку атмосферу домашнього затишку, одночасно створюючи ореол загадкового сяйва, властивого особливо вишуканої розкоші. Матеріал відрізняється багатофункціональністю і практичністю, добре поєднується з усіма кольорами тонування, підходить для житлових і офісних приміщень. Найкраще з Enigma виглядає нанесення декоративної штукатурки за такими технікам та ефектами:

 • круговими рухами,
 • оточенто,
 • драпе

Каталог кольорів ENIGMA (Обираючи відтінок, враховуйте передачу кольорів вашого монітора)

<iframe width="790" height="444" src="https://www.youtube.com/embed/YyWJHM_Q0Kg?list=PLuFVTtP0s8OAY_L4aLT8FA--A-1OChgQm" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Більше відео про декоративне покриття ENIGMA диіться тут

Декоративне покриття VIA LATTEA "ELEMENT DECOR"

VIA LATTEA - це декоративна штукатурка з перламутром, іскристо-переливчастий ефект і оксамитову поверхню якої забезпечує присутністьі в її складі дрібних фракцій меленого скла.

Найбільш популярними нанесеннями для VIA LATTEA є кілька нескладних у виконанні, але дуже ефектних технік та ефектів:

 • драпе,
 • ефект паморозі,
 • класична техніка
 • вісімка.

Каталог кольорів VIA LATTEA (Обираючи відтінок, враховуйте передачу кольорів вашого монітора

Більше відео про декоративне покриття VIA LATTEA диіться тут

Декоративне покриття SABBIA PERLATA "ELEMENT DECOR"

Перламутрова штукатурка SABBIA PERLATA з нотками загадкового сходу містить в складі кварцовий пісок, завдяки чому в приміщенні створюється м'яка, майже колискова атмосфера. При зміні напрямку світлі та інтенсивності освітлення буде змінюватися і відтінок покриття, таким чином в різний час дня кімната буде виглядати по-різному. З SABBIA PERLATA добре поєднуються техніки нанесення, близькі до тематики, як східної, так і північної пустелі:

 • пустеля Сахара,
 • північне сяйво.

Каталог кольорів SABBIA PERLATA (Обираючи відтінок, враховуйте передачу кольорів вашого монітора)


Більше відео про декоративне покриття SABBIA PERLATA диіться тут

Декоративне покриття STELLA "ELEMENT DECOR"

Унікальне перламутрове декоративне покриття STELLA "ELEMENT DECOR" завдяки незвичайному наповненню з часток скляного бісеру і перламутровою пилу візуально розсовує простір, збільшуючи приміщення в сприйнятті шляхом заломлення світла і гри відблисків.

Це досить зносостійкий матеріал, тому його можна використовувати в приміщеннях з великими навантаженнями: в дитячих, коридорах, офісах. Найкраще покриття STELLA гармонує з такими техніками нанесення:

 • ефект мерехтливого піску,
 • піщані дюни.

Каталог кольорів STELLA (Обираючи відтінок, враховуйте передачу кольорів вашого монітора)

Більше відео про декоративне покриття STELLA диіться тут

 

Поділитися
Надiслати
Запинити

Інші поради