Про компанію

ELEMENT Україна — виробник лакофарбових, декоративних та теплоізоляційних матеріалів

Продукція виробляється за німецькими та італійськими технологіями та рецептурами. Центральний офіс знаходиться в м. Дніпро.

Історія компанії

ELEMENT Україна - український smart-виробник лакофарбових, декоративних і теплоізоляційних матеріалів з новим вибірковим підходом до розробки продукту.

Обираючи найкраще з можливого - ми створюємо головний елемент вашого простору - ФАРБИ і ФАКТУРИ нового рівня. Технології та точність, властиві Німеччині. Кращі рецепти домашнього затишку, родом з Англії. Пристрасть та емоції, характерні Італії.

Розумні ідеї і рішення, зібрані в Україні і далеко за її межами - втілились у бренд з 12-ти річною історією. Сьогодні ELEMENT Україна входить до групи компаній SILTA з центральним офісом в м. Дніпро і виробничими потужностями по всій країні.

ELEMENT Україна успішно росте і розвивається, щодня надихаючи людей реалізувати своє Я - в просторі.

Історія компанії почалася в 2009 році, коли ELEMENT випустила першу лінійку інтер'єрних і фасадних фарб, використовуючи у виробництві унікальну рецептуру і технології. Протягом кількох наступних років асортимент продукції був значно розширений і включив в себе ЛФМ для різних споживчих категорій. І з 2014 року продукція ELEMENT продається у всіх великих будівельних гіпермаркетах України.

У 2016 році на ринок була виведена лінійка декоративних покриттів для стін, стель і фасадів - ELEMENT DECOR, вся продукція якої виробляється на основі італійської технології з використанням високоякісної європейської сировини. Також, в 2016 році в асортименті компанії з'явилася лінійка ELEMENT PRO - професійні лакофарбові матеріали, які виробляються за сучасними технологіями з відбірної сировини.

2020 рік – в арсеналі широкий спектр лакофарбової продукції: від антисептиків для дерева до сучасних декоративних покриттів під кортен. Продукція ELEMENT представлена у всіх будівельних гіпермаркетах, великих інтернет-магазинах, а також у власній мережі салонів-магазинів.

Протягом трьох років - в 2018, 2019, 2020 роках - продукція компанії отримала почесне звання кращої торгової марки серед виробників лакофарбових матеріалів. Перемога в проекті «Українська народна премія» досягнута шляхом голосування споживачів, які цінують якість продукції і довіряють бренду.

 • 12

  років
  на ринку

 • 102

  виду
  лакофарбових
  матеріалів

 • 17

  млн.
  літрів проданої
  фарби

Лінійки товарів

Лінійка інтер'єрних і фасадних фарб, що включає ЛФМ для різних споживчих категорій. Виробляється за унікальною рецептурою.
Продукти VIVACOLOR тонуються у понад 2000 відтінків за колірними картами Tikkurila Symphonia, однією з найдосконаліших колірних систем на ринку.
Комплексне рішення — безшовні системи утеплення фасадів.
Оптимальна лінійка лакофарбових матеріалів за вигідною ціною.
Лінійка вишуканих декоративних покриттів і штукатурок, що виробляються з використанням італійських технологій і сировини.
Першокласна сировина

Першокласна сировина

Для виробництва всієї продукції ELEMENT ми використовуємо тільки високоякісну німецьку та італійську сировину.

Унікальна рецептура

Унікальна рецептура

Склад продукції ELEMENT розроблений на базі власної лабораторії створення і тестування матеріалів.

Контроль якості

Контроль якості

Ми приділяємо велику увагу постійному контролю якості всієї продукції ELEMENT.

Продукція ELEMENT широко застосовується як в приватному ремонті, так і при будівництві великих об’єктів житлового та комерційного призначення.

Ми інвестуємо в навчання співробітників і партнерів. Проводимо лекції, виїзні семінари, майстер-класи. Беремо участь в міжнародних виставках і конференціях.

ELEMENT — частина групи компаній Silta Group

Silta Group

ГК Сілта об’єднує 5 напрямків ЛФМ і оздоблювальних матеріалів. Компанія працює з 1996 року. Географія діяльності: Україна, Казахстан, Узбекистан.