Про компанію

ELEMENT Україна — виробник лакофарбових, декоративних та теплоізоляційних матеріалів

Продукція виробляється за німецькими та італійськими технологіями та рецептурами. Центральний офіс знаходиться в м. Дніпро.

Історія компанії

ELEMENT Україна - український smart-виробник лакофарбових, декоративних і теплоізоляційних матеріалів з новим вибірковим підходом до розробки продукту.

Обираючи найкраще з можливого - ми створюємо головний елемент вашого простору - ФАРБИ і ФАКТУРИ нового рівня. Технології та точність, властиві Німеччині. Кращі рецепти домашнього затишку, родом з Англії. Пристрасть та емоції, характерні Італії.

Розумні ідеї і рішення, зібрані в Україні і далеко за її межами - втілились у бренд з 12-ти річною історією. Сьогодні ELEMENT Україна входить до групи компаній SILTA з центральним офісом в м. Дніпро і виробничими потужностями по всій країні.

ELEMENT Україна успішно росте і розвивається, щодня надихаючи людей реалізувати своє Я - в просторі.

Історія компанії почалася в 2009 році, коли ELEMENT випустила першу лінійку інтер'єрних і фасадних фарб, використовуючи у виробництві унікальну рецептуру і технології. Протягом кількох наступних років асортимент продукції був значно розширений і включив в себе ЛФМ для різних споживчих категорій. І з 2014 року продукція ELEMENT продається у всіх великих будівельних гіпермаркетах України.

У 2016 році на ринок була виведена лінійка декоративних покриттів для стін, стель і фасадів - ELEMENT DECOR, вся продукція якої виробляється на основі італійської технології з використанням високоякісної європейської сировини. Також, в 2016 році в асортименті компанії з'явилася лінійка ELEMENT PRO - професійні лакофарбові матеріали, які виробляються за сучасними технологіями з відбірної сировини.

2020 рік – в арсеналі широкий спектр лакофарбової продукції: від антисептиків для дерева до сучасних декоративних покриттів під кортен. Продукція ELEMENT представлена у всіх будівельних гіпермаркетах, великих інтернет-магазинах, а також у власній мережі салонів-магазинів.

Протягом трьох років - в 2018, 2019, 2020 роках - продукція компанії отримала почесне звання кращої торгової марки серед виробників лакофарбових матеріалів. Перемога в проекті «Українська народна премія» досягнута шляхом голосування споживачів, які цінують якість продукції і довіряють бренду.

 • 12

  років
  на ринку

 • 102

  виду
  лакофарбових
  матеріалів

 • 17

  млн.
  літрів проданої
  фарби

Лінійки товарів

Лінійка інтер'єрних і фасадних фарб, що включає ЛФМ для різних споживчих категорій. Виробляється за унікальною рецептурою.
Системне рішення для професійних об'єктних робіт.
Комплексний продукт - безшовні системи утеплення фасадів.
Лінійка вишуканих декоративних покриттів і штукатурок, що виробляються з використанням італійських технологій і сировини.
Оптимальна лінійка лакофарбових матеріалів за вигідною ціною.
Продукти VIVACOLOR тонуються у понад 2000 відтінків за колірними картами Tikkurila Symphonia, однією з найдосконаліших колірних систем на ринку.
Першокласна сировина

Першокласна сировина

Для виробництва всієї продукції ELEMENT ми використовуємо тільки високоякісну німецьку та італійську сировину.

Унікальна рецептура

Унікальна рецептура

Склад продукції ELEMENT розроблений на базі власної лабораторії створення і тестування матеріалів.

Контроль якості

Контроль якості

Ми приділяємо велику увагу постійному контролю якості всієї продукції ELEMENT.

Продукція ELEMENT широко застосовується як в приватному ремонті, так і при будівництві великих об’єктів житлового та комерційного призначення.

Ми інвестуємо в навчання співробітників і партнерів. Проводимо лекції, виїзні семінари, майстер-класи. Беремо участь в міжнародних виставках і конференціях.

ELEMENT — частина групи компаній Silta Group

Silta Group

ГК Сілта об’єднує 5 напрямків ЛФМ і оздоблювальних матеріалів. Компанія працює з 1996 року. Географія діяльності: Україна, Казахстан, Узбекистан.