26 October 2020

Як самостійно заколерувати фарбу. Поради майстра. Відео

Ручне тонування фарби можна виконати самостійно. Але є ряд умов, які слід взяти до уваги

Як самостійно заколерувати фарбу. Поради майстра. Відео

Інтер'єрна фарба Елемент продається двох видів: біла та прозора. Щоб отримати кольорову фарбу, їх беруть за основу та тонують пігментом. Великі торгові мережі виконують кольоровку фарб безпосередньо у магазинах, але можна зробити це і вдома. Головне — дотримуватися кількох нескладних правил.

① Прозора база вимагає застосування підложки. Перед тим, як фарбувати тонованою прозорою фарбою, потрібно нанести шар білої інтер'єрної фарби, закольорованої у максимально наближений до обраного тону. Фарба на прозорій основі має погану зафарбованість, навіть через декілька шарів такого покриття просвічує незафарбована поверхня, тому не слід нехтувати етапом з підложкою.

② Тонування темних кольорів краще все ж доручити професіоналам, тим паче, що будівельні магазини надають таку послугу безкоштовно. Чорна інтер'єрна фарба дуже примхлива в тонуванні, і кожен мазок неправильно закольорованого матеріалу може відрізнятися відрізняється по тону від подальшого.

③ Вже затоновану інтер'єрну фарбу Елемент не рекомендується розбавляти водою, бо вона може помітно змінити колір, а після того, як така фарба постоїть кілька годин, сіра фарба дати смуги чорного та білого, зелена — синього та жовтого, та інше.

⑤Тонер для інтер'єрної фарби завжди потрібно вливати маленькими порціями, щоб не вийшов занадто яскравий, насичений або темний колір. Якщо влити все й відразу, колір фарби для стін може вийти занадто брутальним.

⑥ В обсязі колір завжди виглядає яскравіше. Фарба у відрі може виглядати досить блідо, але чотири забарвлених стіни, тим більше при сонячному освітленні, дають більш яскравий результат.

⑦ Обов'язково треба знімати фарбу з боків та з дна місткості, інакше, якщо випадково доторкнутися валиком незатонованих ділянок фарби, на пофарбованій поверхні залишаться світліші смуги.

⑧ При висиханні фарба може світлішати або темніти. Після фарбування потрібно почекати не менш як годину, щоб побачити остаточний результат.

⑨ Для маленького приміщення фарбу можна закольоровати й в домашніх умовах, але для великих обсягів фарбування тонувати можна лише в магазині. Там тонованій фарбі надається номер, за цим номером в торговій мережі будь-коли затонують відсутню кількість фарби. Самостійно підібрати колір вже не вийде — фарба буде в будь-якому випадку буде відрізнятися.

⑩ Біла водна фарба призначена для тонування в пастельні тони, фарба на прозорій основі використовується для кольорувания яскравими та насиченими пігментами.

 

Поділитися
Надiслати
Запинити

Інші поради

Будь-ласка, заповніть форму і натисніть кнопку «Відправити»

Дякуємо!

Ваши данные приняты