29 March 2021

Чорна фарба для стін, як обрати ? Поради технолога Element - Відео

Фарбування стін в чорний колір - сучасна тенденція, яка добре поєднується як з мінімалістським, так і з витонченим стилем, хоча ще недавно чорна фарба для стін мала неоднозначну репутацію через свою асоціації з чимось темним і похмурим.

Чорна фарба для стін, як обрати ? Поради технолога Element - Відео

Однак в дизайні інтер'єру чорний колір фактично втрачає свої похмурі якості та стає більш універсальним нейтральним тоном. Це невибагливий колір, який поєднується буквально з усім.

Як вибрати чорну фарбу для стін

За кольором основи фарби діляться на дві групи:

  • група A - біла основа, тонується в пастельні відтінки,

  • група C - прозора основа, тонується в яскраві насичені кольори.

Для тонування в темні тони, особливо в чорний, краще вибирати фарбу на прозорій основі. Бажано віддавати перевагу матеріалу, призначеному для фарбування стін і стель у приміщеннях з високим експлуатаційним навантаженням, який легко очищається та утворює рівну міцну поверхню.  Найкраще рішення для інтер'єрних робіт - фарба ULTRASTRONG та ELEMENT 5, база С, для фасадних - фарба Елемент 9.

Де часто застосовується чорна фарба в інтер'єрі

Щоб чорні стіни не виглядали похмуро, в приміщенні повинно бути багато природного освітлення. Якщо з природним освітленням не склалося, слід подумати про правильні типи внутрішнього освітлення.Чудовий дизайнерський трюк в приміщенні з чорними стінами - додавання меблів і аксесуарів з глянцевою поверхнею, яка гарно відбиває світло.

Помилкою буде вважати, що чорний колір підходить тільки для великих за площею приміщень. Чорна фарба для стін, яку можна мити, чудово вписується в інтер'єр малогабаритної кухні стандартної панельної квартири, якщо її використовувати для зонування простору або оформлення фартуха.

Як наносити чорну фарбу на стіни

Чорний колір в інтер'єрі виглядає досить ефектно, але помилок він не пробачає. Тому так важливо виконати всі підготовчі роботи та сам процес фарбування. Поверхня повинна бути рівною, гладкою, без шорсткостей, нерівностей й тріщин. Світлі та нейтральні тони такі вади можуть приховати, але яскравий чорний - ні.

Крім того, неправильне нанесення глянцевої фарби, особливо чорної, вимагає дотримання певних правил. Не можна, щоб фарба лягала на стіни жирним шаром, це загрожує кількома неприємними наслідками.

  • Жирний шар фарби неможливо розподілити рівномірно, і при висиханні товщого шару чорний колір буде виглядати темнішим.

  • Якщо на щітку або валик наносити велику кількість фарби, вона обов'язково почне стікати та утворить досить неприємні патьоки та краплі, що завжди виглядає неестетично, а на чорних глянцевих поверхнях - особливо.

Валик, зануривши в фарбу, викачують в кюветці до сухого стану, і вже напівсухим валиком фарба наноситься на поверхню. Після висихання першого шару, нанести другий.

 

Чорна фарба - чудовий варіант персоналізації приміщення, і, якщо дотримуватися нескладних правил фарбування, можна з її допомогою створити стильний інтер'єр.

 

Поділитися
Надiслати
Запинити

Інші поради

Будь-ласка, заповніть форму і натисніть кнопку «Відправити»

Дякуємо!

Ваши данные приняты